אסדן ישראל

מסורת של מצוינות

אסדן מציגה סטנדרטים פורצי דרך בתחום מגורי היוקרה בישראל, הנשענים על ניסיון בינלאומי, על מחויבות למצוינות וחדשנות ועל התשוקה ליצור חווית מגורים עילית במקומות הטובים ביותר באזורי הביקוש.

 

חברת אסדן היא אחת מהחברות הבולטות בתחום מגורי היוקרה בישראל. מאז הקמתה בשנת 2006 יזמה ושיווקה מאות יחידות דיור בפרויקטים שהפכו לאייקונים של יוקרה בהיקף של מיליארדי שקלים.
אנו מאמינים כי מצוינות היא גישה, המכתיבה את האופן בו אנו מתנהלים בכל תחומי העיסוק שלנו: מיקום, יזמות וחדשנות בתכנון, מקצוענות חסרת פשרות בביצוע ושירות לקוחות אמין, זמין ואיכותי.

Excellence as a mindset

ניסיון בינלאומי, יתרונות מקומיים

אסדן היא חברת בת של תאגיד נדל"ן בינלאומי מוביל בקנדה, הנהנה מניסיון ומוניטין המתפרסים על שישה עשורי פעילות.
החיבור בין החברות מעניק לנו הזדמנות ייחודית ליהנות מניסיון מצטבר של אלפי פרויקטים, מגישה מלאה לפיתוחים ועדכונים בתחום הייזום, התכנון והשיווק של מגורי יוקרה ברחבי העולם, ומאימוץ מהיר ומלא של טכנולוגיות וכלים חדשים. כל אלה, לשירותם של לקוחותינו וליצירתם של פרויקטים מעוררי השראה בישראל.

ניסיון בינלאומי, יתרונות מקומיים - מפת העולם

מצוינות כאסטרטגיה עסקית

השאיפה למצוינות מכתיבה את האסטרטגיה העסקית ואת הדרך בה אנו יוזמים, מנהלים ומשווקים מתחמי מגורים חדשניים.
אנו מגייסים את האדריכלים, היועצים, הספקים ואנשי המקצוע המובילים בישראל, מנהלים פרויקטים יעילים במטרה לשמור על לוחות זמנים הדוקים, ומקפידים על איכויות תכנון, בנייה וגימור יוקרתיים בכל שלבי הפרויקט: משולחן השרטוט ועד למסירת המפתח.

מצוינות כאסטרטגיה עסקית - מצפן

איתנות פיננסית

אסדן נהנית מגב כלכלי ואיתנות פיננסית בינלאומית המעניקים גמישות נדירה בשוק הישראלי, ייעול משמעותי של תהליכי התכנון ודלת פתוחה בקרב
הגופים הפיננסיים והבנקים הגדולים בישראל. היציבות הפיננסית והארגונית שלנו מאפשרת לנו לעמוד בגאון במחויבות שלנו, להקפיד על הסטנדרטים העיליים: משלב התכנון, דרך הביצוע והגימור, וכלה בעמידה בלוחות הזמנים, ובאיכות הפרויקט, וחשוב מכל – להעניק ללקוחותינו ושותפינו ביטחון כלכלי מלא וראש שקט.

איתנות פיננסית - אסדן ישראל

שירות מעל ומעבר

העיסוק במגורי יוקרה מכתיב תפיסה שונה בכל הנוגע לשירות הלקוחות, המהווה חלק בלתי נפרד מחוויי ת הרכישה והמגורים של קהלי היעד שלנו.
לכן פיתחנו מערך שירות לקוחות המבוסס על שותפות לדרך וקשר אישי עם כל אחד מלקוחותינו, גמישות תכנונית שנועדה להתאים את הדירה לרצונות ולצרכים הייחודיים של כל אחד מהם, זמינות מלאה ומתן מענה מהימן, מקצועי וידידותי לכל הפניות אלינו, המגיעות מן הארץ והעולם.

שירות מעל ומעבר - תכניות דירה

מיקום עם ערך מוסף

מיקום הוא ללא ספק הנקודה הקריטית ביותר בתחום הנדל"ן ואנו באסדן לוקחים אותו צעד אחד קדימה. הפרויקטים שאנו בוחרים מספקים ללקוחותינו הזדמנות ליהנות מהמיקום האטרקטיבי ביותר בערים הגדולות בישראל, משירותים עירוניים וקהילתיים מתקדמים, ומפיתוח אורבני עתידי הנועד לספק הזדמנות לתשואה מבטיחה.

מיקום עם ערך מוסף - שושנת הרוחות
דילוג לתוכן